Kom jij ons bestuur versterken – vacature(s)

Door Voorzitter (Vacant) op 24 oktober 2020
PvdA Velsen is een betrokken, enthousiaste, lokale politieke partij die niet kan bestaan zonder de betrokkenheid van de leden.
Veel leden zetten zich al in voor de partij, met name tijdens de verkiezingstijd. Maar daarnaast zijn wij op zoek naar mensen met een politiek sociaal hart die zich in willen zetten voor het dagelijks bestuur van de gemeente. Naast fractieleden in de gemeenteraad en steunfractieleden, hebben wij een bestuur. Helaas komt dit bestuur menskracht te kort. En daarom zijn we op zoek naar jou!

Wat doet nou zo’n partijbestuur?
We ondersteunen de partij bij de verkiezingen, stellen een kieslijst samen, voeren campagne en beheren de website en houden de partij financieel gezond. Daarnaast vormt het bestuur de brug tussen landelijke en lokale politiek. Een landelijk kopstuk dat komt spreken op een ledenbijeenkomst, Lodewijk Asscher die Velsen bezoekt in verkiezingstijd. Wij regelen het.
Grijp jij de uitdaging aan en wil je ons bestuur versterken?
Mail dan naar [email protected] of stuur een bericht via onze Facebookpagina.